Dla biznesu

Szkolenia, konsultacja przemówień i prezentacji, debaty pokazowe Poproś o ofertę

Co oferujemy?

Szkolenia i długoterminowe programy treningowe dla pracowników z wystąpień publicznych, argumentacji i kontrargumentacji oraz krytycznego myślenia.

Konsultacja przemówień, prezentacji konferencyjnych i biznesowych online i na miejscu.

Doradztwo, organizacja i przeprowadzenie debat zamkniętych, konsultacyjnych, publicznych i pokazowych na wydarzeniach firmowych czy konferencjach branżowych.

Nieszablonowe integracje oparte na szybkich dyskusjach (tzw. speed debating).

 

Jakie umiejętności rozwija debatowanie?

Wystąpienia publiczne i prowadzenie dyskusji

Aktywne słuchanie

w

Argumentacja i kontrargumentacja

Pewność siebie

Kreatywność i szybkość reakcji

Praca w zespole

Myślenie strategiczne i analityczne

q

Asertywność

Opinie o debatowaniu

Uczestnictwo w debacie uważam za wspaniałe doświadczenie. Zdałam sobie sprawę, że jest to bardzo wymagający proces, który wymaga wielu umiejętności: doboru argumentów, budowanie konstrukcji wypowiedzi, intonacji i tempo głosu, kontroli nad mową ciała czy panowanie nad stresem.

Magda

Analityk w sektorze finansów

Kurs debatowania zmienia sposób patrzenia na świat i formułowania własnych opinii. To świetnie spędzony czas, który pozwala poznać niesamowitych ludzi, ale także poznać swoje przywary w argumentacji. Debaty zmuszają nas do poznania, a przede wszystkim, zrozumienia argumentów drugiej strony.

Dawid

Technology specialist

Świetna zabawa, otwieranie głowy i doładowanie pewności siebie! Ekipa Warsaw Debate Chamber jest naprawdę wspaniała. Przygotowanie do debaty i sama debata to nie tylko rozwój umiejętności, ale też czas spędzony w przemiłym towarzystwie.

Marta

Pracuje w IT

Nasi trenerzy

Radosław Czekan

Radosław Czekan

Założyciel i Dyrektor Treningowy

Półfinalista Uniwersyteckich Mistrzostw Świata w Debatowaniu (EFL), najlepszy mówca, finalista i sędzia (chair) turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych w tym Mistrzostw Europy. Posiada ponad 800h doświadczenia w szkoleniu z wystąpień publicznych i debatowania dla m.in.: College of Europe in Natolin, TEDx, BZ WBK, Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych, Urzędu M. St. Warszawy, akademii liderów, polityków, organizacji pozarządowych.

Autor podręcznika debatowania o historii, twórca autorskich programów szkoleniowych dla uniwersytetów i liceów.

Magdalena Wąwoźna

Magdalena Wąwoźna

Trenerka Warsaw Debate Chamber

Debatantka sportowa, sędzia i trenerka z wieloletnim doświadczeniem, którym dzieliła się z m.in.: BZ WBK, College of Europe in Natolin, Akademią Paderewskiego, Urzędem M. St. Warszawy, Muzeum Żydów Polskich czy International Debate Association. Magda jako reprezentantka Sheffield University oraz Uniwersytetu Warszawskiego debatowała na turniejach międzynarodowych, w tym m.in.: na Uniwersyteckich Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy. Na co dzień pracuje jako specjalistka ds. komunikacji w Citi Bank.

Zaufali nam

Zobacz nas w akcji

Zadaj nam pytanie

Telefon

+48 790 870 898

Email

kontakt@debatechamber.pl